KS Podwolina - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lotnik Turbia - Orzeł Glinianka 0:2
  • LZS Kotowa Wola - LZS Majdan Zbydniowski 3:0
  • WKS Kurzyna - KS Podwolina 2:3
  • LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) - LZS Krzaki - Słomiana 8:2

pon.

Lotnik-KSP 2019/10/07
Ładowanie...

Stadion

REGULAMIN STADIONU KS PODWOLINA

I ZAKRES OBOWIĄZYWANIA

Niniejszy Regulamin obowiązuje na obszarze stadionu

Klubu Sportowego Podwolina

II PRZEZNACZENIE

1. Stadion służy do przeprowadzenia rozgrywek piłkarskich, treningów oraz innych imprez masowych uzgodnionych z użytkownikiem stadionu.

2. Stadion nie jest powszechnie dostępny.

3. Umowy zawierane w przedmiocie wykorzystania stadionu muszą być zgodne z powszechnie obowiązującym prawem.

4. Przebywać na stadionie oraz korzystać z urządzeń stadionowych mogą tylko osoby posiadające ważną kartę wstępu lub inny dowód uprawniający do przebywania na obiekcie. Kartę Wstępu /bilet/ lub inny dowód uprawniający do przebywania na obiekcie sportowym należy okazać na żądanie służb porządkowych lub policji.

5. Przebywanie na stadionie w dni bez imprez określa użytkownik stadionu.

III KONTROLA WEJŚCIOWA

1. Każdy jest zobowiązany przy wejściu na stadion posiadać kartę wstępu bilet lub inny dokument uprawniający do przebywania na stadionie i okazać go na żądanie służby porządkowej.

2. Służba porządkowa jest uprawniona do sprawdzania osób, celem stwierdzenia, czy nie stanowią one zagrożenia bezpieczeństwa z powodu spożycia alkoholu, narkotyków albo wskutek wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych (np. butelki szklane).

3. Osoby, które nie posiadają karty wstępu (biletu) oraz osoby stwarzające ryzyko niebezpieczeństwa nie będą wpuszczane na stadion.

IV ZACHOWANIE NA STADIONIE

1. Każdy, kto przebywa na stadionie powinien się zachowywać tak, aby nie szkodził ani nie zagrażał innym.

2. Widzowie powinni stosować się do zarządzeń służb porządkowych, policji, straży pożarnej oraz do zaleceń spikera zawodów.

3. Wszelkie wejścia i wyjścia oraz drogi ewakuacyjne muszą być utrzymane w stanie wolnym.

V ZAKAZY

1. Zabrania się wnoszenia na stadion następujących przedmiotów:

• Broni wszelkiego rodzaju, przedmiotów, które mogą być użyte jako broń.

• Butelek, kubków, puszek wykonanych z kruchego, pękającego lub szczególnie twardego materiału.

• Pojemników do rozpylania gazu substancji żrących, fajerwerków, przedmiotów pirotechnicznych.

• Drzewców do flag i transparentów.

• Instrumentów do wytwarzania hałasu z napędem mechanicznym.

• Napojów alkoholowych.

• Zwierząt.

2. Ponadto zakazuje się:

• Wchodzenia lub przechodzenia przez budowle i urządzenia nie przeznaczone dla powszechnego użytku jak mury, ogrodzenia boiska, drzewa itp. .

• Wchodzenia na obszary, które nie są dopuszczone dla widzów (np. boisko, pomieszczenia wewnętrzne, pomieszczenia służbowe).

• Rzucania wszelkimi przedmiotami.

• Rozniecania ognia, zapalania fajerwerków lub kul świecących.

• Sprzedawania towarów, kart wstępu, rozdawania druków i przeprowadzania zbiórek bez zgody użytkownika obiektu.

• Pisania po budowlach, urządzeniach, ich malowania i oklejania.

• Załatwiania potrzeb fizjologicznych poza toaletami i zaśmiecania stadionu w inny sposób, szczególnie przez wyrzucanie przedmiotów.

VI ODPOWIEDZIALNOŚĆ

1. Osoby naruszające zasady bezpieczeństwa i porządku na stadionie będą pociągnięte do odpowiedzialności karno - administracyjnej.

2. Wypadki i szkody należy natychmiast zgłaszać właścicielowi stadionu.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

WKS KurzynaKS Podwolina
WKS Kurzyna 2:3 KS Podwolina